Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht Hebraike italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook Twitter
Lista e plotë Breeder

Kalashnikov Seeds

Klasifiko sipas:

AK Kush - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo është një nga shtamet më të mira në mesin e kallashnikov Farërat Indicas. Ajo u krijua nga kalimit Krimesë tregues me afgane Kushit, i njohur për cilësitë e tij terapeutike ...

$10.70

:

AK Kush Express - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Ky është një version i shpejtë nga shtamet tona më të mira tregues, të marra duke kaluar AK-Kushin me hibrid fshehtë që shkurton periudhën e lulëzuar. Njëjtë si origjinale Ak-Kush është ...

$9.36

:

AK Skunk - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Ne kemi filluar duke punuar në AK zdrugoj nga kryqezimi AK-47 me gjenetikën e Skunk # 1 në 2000s hershme. Rezultatet tejkaluar pritjet tona. hybri Next brez ...

$10.70

:

AK Skunk Auto - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo shumëllojshmëri autoflowering është krijuar bazuar në origjinal tendosje tonë AK-47 ....

$10.26

:

Amnesia Molotov - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo është një i ri dhe tendosje më vdekjeprurëse nga kallashnikov farërave. Duke kaluar tre lloje të fuqishme (amnezi, Chem Dawg dhe Killer Kuban), ne kemi marrë të vërtetë ish ...

$13.21

:

Amur Giant Auto - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo është një shumëllojshmëri gjatë auto-lulëzuar sativa dominuese. Rezultat i kalimit Jack Herer x powerplant me Ruderalis të rajonit Amur ....

$11.68

:

Babushka Black Auto - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Diamanti i zi i koleksionit tonë, kalimi i parë i Krimesë dhe Pakistani në historinë e mbarështimit. Babushka Black Auto trashëgon ngjyrë të gjallë, të ngopur ...

$11.68

:

Baikal Express - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

version i shpejtë i Kubanskiy Ubiyza. tendosje Wonderful express është krijuar nga kalimi tonë të preferuar Kubanskiy Ubiyza dhe një hibrid të fshehtë me lulëzim të shkurtojë ...

$11.13

:

Big Altai Sativa Express - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Territori i Altajit nuk është vetëm pjesa më e ngrohtë e Siberisë, por edhe vendlindja e varieteteve unike, autentike, "miniera e artë" e fenotipeve të panjohura ...

$12.66

:

Blue Acid Auto - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo fuqishme, autoflowering tendosje e shpejtë ka një efekt të fortë psikoaktive. Ideal për meditim dhe meditim. Rrallë arrin më shumë se 70 cm, e cila ndihmon t ...

$10.26

:

Boy Scout Cookies - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Duke folur gjuhën e boksierit, Boys Scout Cookies është një goditje e dyfishtë, një goditje e dyfishtë nga e djathta dhe e majta. Dy varietete legjendare të kombinuara me një rritje të THC-së ...

$14.62

:

CBD Cake - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Bima ka një aromë unike, të pasur me pasta të ëmbla me shënime me luleshtrydhe-mango. Kur pi pirja e duhanit - shija është tokësore, me spec, por në të njëjtën kohë shumë e ëmbël ...

$14.62

:

Kabul Express - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Ky është një version i shpejtë për të dashuruar vërtetë tregues. Fara u sollën nga Kabuli përsëri në 1989. Gjatë viteve, ajo është rritur në territorin e Kazakistanit, ...

$11.13

:

Kalashnikov Express - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo tendosje është bazuar në të vjetër të besueshëm Kallashnikov origjinale, hibrid me gjenetikën që kapem lulëzuar dhe Bud procesin e zhvillimit. Ajo ka indi më të lartë ...

$9.96

:

Kalashnikov Original - Kalashnikov Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo tendosje është rezultat i kalimit AK-47 me Altai Sativa. Shumë të fuqishme stabilizuar gjenetikë, me rezistencë të lartë ndaj sëmundjeve kërpudhore. Kalashnikov Original ...

$10.70

:

Last Updated: Sunday, 12 July 2020 19:54

V Shporta

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit
Përsosin kërkimin në Kallashnikov Farërat

Çmimi

Seed Lloji

Dispozicion si farë të vetme

Profile kanabinoid

Produktet gjithsej: 34

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat fshehtë

Selector monedhëTë gjitha Manufactureres Seed pajisur me farërave fshehtë!
flamur