Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht hebraik italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook Twitter
Lista e plotë Breeder

KDS Seeds

Klasifiko sipas:

Dark Night - KDS Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

KDS Farërat - ditë e errët Night 65 Yield / Hybrid shumë i madh Erë limoni - mango shumë frymëzuese shpejtë marramendëse të larta Indoor / natyrë Gjenetikë: E veja e zi x m ...

$64.74

:

Grape D - KDS Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

ditë Grape D 65 japin lartë funk Erë / rrushit BO Purples, Reds, rozë dhe të gjelbër theksuar Shijoni si ditën rrushi ose tymi natë / të lartë të THC JSD (pin ...

$64.74


Green Apple - KDS Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Green ditë Apple 70 japin Pine rëndë Sour erë e fortë bronkial në rritje të shpejtë Heavy Indica zbutës tymi i bardhë Dojo x JSD Sugar mbuluar bu ngurta rrumbullakët ...

$7.13

:

JSD Sugar Drum - KDS Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

JSD Sugar Drum 65 ditë rendimenti / rënda Erë / sweet candy Tregues dom pheno tymi Day, energjike dhe e fokusuar Blue Zombie x Super Silver rrushit Pinks, purp ...

$64.74

:

Strawberry Juice JSD f2 - KDS Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Strawberry Juice JSD f2 70 ditë rendimenti / moderuar Erë / Strawberry Soda Super Silver Haze pheno Blue Zombie x Super Silver Grape Soaring dayti energjike ...

$64.74

:

Last Updated: Wednesday, 11 December 2019 13:35

V Shporta

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit
Përsosin kërkimin në KDS Farërat

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat fshehtë

Selector monedhëTë gjitha Manufactureres Seed pajisur me farërave fshehtë!
flamur