Albanian shqiptar bulgarian Kinezisht (E thjeshtuar) Kinezisht (Tradicionale) çek danez holandez francez gjermanisht hebraik italian japonez korean lituanez malajas norvegjez rusisht Spanjisht suedez turk vietnamisht
Shopping Sigurt
Facebook Twitter
Lista e plotë Breeder

Shumica Farërat Popular kanabisit

Shumica Farërat Popular kanabisit

Klasifiko sipas:

AK 47 - Serious Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
5 Stars
Gjithsej Vota 1

Kjo lehtë për të rriten bimë ynë është më popullor, për shkak të cilësisë së saj të shquar. AK-47 ka qenë shpesh kopjohen ose të përdoren nga kompanitë e tjera të farës për kryqe ....

$9.25
$10.28
Ju Save: 10.00%

:

THC Bomb - Bomb Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

THC Bomb ka nivele shumë të larta të THC, edhe mbi 20% kur rritur në kushte optimale. Kur të jeni gati për të korra bimore fjalë për fjalë do të jetë e mbuluar në të ftohtë whi ...

$3.24

:

White Widow - Dutch Passion Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Shumëllojshmëri më të shpërblehet e viteve të fundit në Holandë. Bimët janë bardhë e THC-gjëndra, madje edhe në pjesë të mëdha të tifoz lë ....

$7.92

:

Purple Haze Auto - Original Sensible Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Purple Haze është një tendosje legjendare dhe një nga varietetet më të njohura të marihuanës në sajë të këngës së Jimi Hendrix me të njëjtin emër. Nëse jeni duke kërkuar për min ...

$5.36

:

Super Lemon Haze - Green House Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Lemon zdrugoj x Super Silver Haze. Një mjegull e dendur shumë agrume-si, punon shpejt dhe zgjat gjatë. Kjo është një shumë të fuqishme, shumë të balancuar në mes të një fizik dhe një cerebra ...

$8.99

:

CBD Indica Mix - CBD Crew Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

CBD Mix është një paketë të përziera të indikatorët dominuar tensionet tona, të mira për të dy rritje brendshme dhe te jashtme. Ata janë të gjithë 1: 1 THC / CBD dhe kanë lulëzuar në lidhje me javë 8-10 ....

$12.66

:

Red Diesel - Barneys Farm Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

E famshme e NYC Diesel shije blends bukur me agrume të ëmbël pjekur të bimëve Californian Orange Bud. Kjo fabrikë e fortë dhe e mesme do të zhvillohet e fortë ...

$8.06

:

White Dwarf - Buddha Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kalimi i dy treguesve të fuqishëm të karakteristikave unike Xhuxhi Bardhë është një auto lulëzuar ndryshme parfum i përhapur dhe shije të ëmbël del ....

$6.77
$7.97
Ju Save: 15.00%

:

The Bulldog Haze - The Bulldog Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Kjo shumëllojshmëri Cannabis është çmuar nga Farërat Bulldog, prandaj pse ajo përmban emrin e tyre! Super Silver Haze, i njohur për forcën dhe shijen e Haze, ishte ...

$10.08

:

Purple Kush Auto - Buddha Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Tendosje automatike nga luginat pjellore dhe shpatet e rajonit Hindu Kush, 100% shumëllojshmëri purple ynë, fast-lulëzuar është vajzë e bukur e çdo kopsht të dy e saj ...

$6.77
$7.97
Ju Save: 15.00%

:

Super Skunk - Nirvana Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Super Skunk është përpjekja e suksesshme e Nirvana në forcimin e llojit të famshëm të Skunk # 1 marihuanë duke kaluar atë me Skunk Special ....

$2.29

:

AK 49 Auto - Vision Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

AK-49 Auto është Vizioni Farërat auto-lulëzuar variant i një prej shtameve më të fuqishme ndonjëherë. Ky kryq në mes të AK-49 dhe Lowryder ka rezultuar është një ...

$4.49
$4.99
Ju Save: 10.00%

:

BCN Critical XXL Autoflower - Seed Stockers

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Një nga varietetet tona më të rënda që prodhon auto, BCN Autoflower Kritik është gjithashtu një tym i fuqishëm me nivelet THC të 22% +. Këto gjenetikë legjendare janë të besueshme dhe ...

$1.82
$2.02
Ju Save: 10.00%

:

Lemon Haze - Royal Queen Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Lemon Haze është një tendosje e respektuar gjerësisht marijuana që është sativa dominuese. Popular për aromë karakteristike, efektet e saj të fortë dhe të jepnin të mirë, kjo tendosje ...

$5.73
$7.65
Ju Save: 25.00%

:

Orange Bud - Dutch Passion Seeds

Mesatarja e vlerësimit të konsumatorëve
0 Stars
Gjithsej Vota 0

Një nga zdrugoj origjinal (100% zdrugoj!) Varieteteve dhe ende një nga më të mirë që kemi parë ndonjëherë. Orange Bud është përzgjedhur nga gjenetika shquar zdrugoj në ...

$6.22

:

Last Updated: Friday, 20 September 2019 17:09

V Shporta

Shiko Shporta juaj
Shiko Shporta juaj

farë picker metamod

Pick nga më të Farërat Popular kanabisit

Hyrja

Identifikohu ose Regjistrohu një llogari me Farërat fshehtë

Selector monedhëTë gjitha Manufactureres Seed pajisur me farërave fshehtë!
flamur